Suplementy na odchudzanie i tabletki hamujące apetyt: czy warto stosować?

Czy wiesz, że rynek suplementów diety w Polsce warty jest ponad trzy miliardy? Nie ma w tym nic, co mogłoby dziwić – Polacy chętnie sięgają po różnego rodzaju preparaty. Szczególną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju wspomagacze procesów redukcyjnych.

Suplementy diety na odchudzanie

Na półkach w sklepach, aptekach i w drogeriach znajdziemy setki, jeśli nie tysiące różnych preparatów na odchudzanie. Chętnie po nie sięgamy. Wszak, jest to jedna z najwygodniejszych form redukcji wagi. Należy jednak zdać sobie sprawę, że samo stosowanie suplementów diet na odchudzanie – nie przyniesie większych rezultatów. Wszak, jak sama nazwa wskazuje – są to środki uzupełniające dietę. Nie możemy ich traktować jako substytuty.

Jaki preparat na odchudzanie wybrać? Jak dokonać selekcji środków na redukcję?

W związku z tym, że liczba produktów odchudzających jest naprawdę spora to wybór produktów nie należy do najłatwiejszych. Na szczęście, w dobie Internetu – dostęp do licznych opinii, recenzji i ocen jest bardzo łatwy. To właśnie ich analiza powinna wskazać nam środek, którego efektywność zagwarantuje świetne rezultaty.

Ranking suplementów diet na odchudzanie

W oparciu o opinie, recenzje, oceny i przede wszystkim – skład produktów, przygotowaliśmy zestawienie trzech dostępnych preparatów o działaniu redukcyjnym. Mamy nadzieję, że ów ranking pomoże dokonać właściwego wyboru.

Przedstawiamy 3 produkty. Natomiast jeśli oczekujesz obszerniejszego zestawienia tabletek hamujących apetyt, odwiedź witrynę naszego partnera: https://dbamozdrowie.org/tabletki-hamujace-apetyt/ .

Miejsce numer 1: Acai Berry Extreme

Acai Berry Extreme to preparat, którego skład to w 100% wyciąg z owoców Acai. Ten, niezwykle popularny składnik – jest prawdziwym hitem, szczególnie zza Oceanem. Według Amerykanów – obecnie nie ma silniejszego preparatu na odchudzanie.

Potwierdzają to liczne opinie: – Acai Berry Extreme to preparat, który stosowałem przez niespełna trzy miesiące. Czy mi pomógł? I to jak! W ciągu kwartału udało mi się zrzucić dwanaście kilogramów. Nigdy wcześniej, tempo mojego odchudzania nie było tak szybkie. Jestem przekonany, że spory w tym udział tego preparatu. Tym bardziej, że moja dieta nie była zbyt restrykcyjna. ~ Jacek Góral, 26 lat, Wrocław

Suplementację traktowałam jako solidny bodziec motywacyjny. Z czasem jednak uwierzyłam w jej potężną siłę. Stało się tak za sprawą Acai Berry Extreme – suplementu diety, którego efektywność stoi na absolutnie najwyższym poziomie. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego preparatu. Zresztą, mój wynik mówi sam za siebie – 15 kilogramów mniej w dwa miesiące. – Karolina Kłapuch, 22 lata, Gdańsk

Miejsce numer 2: Fibre Select

Fibre Select to kolejny preparat, którego dostępność jest mocno ograniczona. Nie mniej jednak – warto postarać się o jego zakup. Dostępny jest w Internecie (na stronie producenta: fibreselect.pl), gdzie bije rekordy sprzedażowe. Fibre Select to nic innego jak błonnik witalny: nasiona babki płesznik i babki jajowatek, wzbogacane błonnikiem jabłkowym i gumą guar.

Doskonała kompozycja, która często rekomendowana jest przez dietetyków: – Jeśli już polecam stosowanie suplementacji, to zawsze stawiam na produkty w pełni naturalne. Najlepszym, w mojej ocenie (na podstawie wyników osiąganych przez moich pacjentów) jest Fibre Select. To naturalny, w pełni bezpieczny środek, którego ogromna skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Oczywiście, jego efektywność zależy w głównej mierze od diety i prowadzonego trybu życia. Zdążyłam jednak zaobserwować, że osoby stosujące tę suplementację mają rezultaty lepsze o nawet kilkadziesiąt procent. ~ Katarzyna Jabłanicka, gabinet dietetyczny „ForHealth” z Warszawy

Miejsce numer 3: ApetiBlock

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć produktu z rodzimego rynku. Apetiblock to środek, który jest reklamowany na szeroką skalę: w telewizji, radio i Internecie. Jak się okazuje – jego opinie są całkiem dobre. Owszem, znajdzie się sporo negatywów, ale nadal – ocena ApetiBlock jest bardzo wysoka.

O tym blokerze apetytu możemy przeczytać między innymi to: – ApetiBlock to kolejny już suplement, który postanowiłam przetestować. Po nieudanych próbach odchudzania z ********, ******** i ******* (przyp. Red. – nie chcemy robić nikomu antyreklamy), ApetiBlock okazał się naprawdę solidnym rozwiązaniem. Nie mogę powiedzieć, że nagle zrzuciłam kilkanaście kilogramów, ale zauważyłam wyraźną różnicę w efektywności swojej diety. Przede wszystkim, mój apetyt zmalał. W dodatku, nasycałam się znacznie mniejszymi porcjami. Tempo odchudzania nie wzrosło, ale…. Sam proces redukcyjny był znacznie bardziej znośny. Dlatego, z czystym sumieniem: POLECAM. ~ Karolina Kipek, 28 lat, Żywiec

A Ty, drogi czytelniku lub czytelniczko – jaki preparat polecasz? Który środek jest według Ciebie najefektywniejszy? Który preparat działa, a który nie wykazuje większej skuteczności? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod tym artykułem!