NuviaGO – baton proteinowy inny niż wszystkie!

Batony proteinowe stały się w ostatnich latach. niezwykle popularne NuviaGo – preparat stosunkowo młody mocno namieszał na rynku fit. Z czego wynika jego popularność? Przyjrzeliśmy się składowi tego batona, a także jego działaniu i bezpieczeństwu stosowania.

Czym są batony proteinowe?

Baton proteinowy to przede wszystkim szybka przekąska. Jej głównymi cechami są: wysoka wartość energetyczna i spora zawartość białka. Batony proteinowe są polecane przede wszystkim sportowcom i osobom będącym na diecie lub walczącym o rozbudowanie masy mięśniowej.

Co istotne, aby poznać pełne działanie takiego produktu należy zaznajomić się z jego składem. To po pierwsze. Drugą kwestią jest wiedza na temat działania składników batonu proteinowego. Bez tej ostatniej trudno jest nie tylko wzmocnić swoją muskulaturę, poprawić kondycję, ale i po prostu schudnąć.

Dokładne zapoznanie się ze składem produktu da odpowiedź na jeszcze jedno pytanie. Czy są w nim obecne składniki mające negatywny wpływ na organizm? Na rynku są dostępne batony proteinowe, których skutkiem ubocznym jest… przybieranie na wadze. Rekomendujemy ostrożność.

Jak wygląda skład batonu proteinowgo NuviaGo?

Producent batonu NuviaGo zadbał o pełną transparentność w kontekście składu. To bardzo dobra informacja z perspektywy konsumenta. Na stronie producenta znajdziecie dokładną informację na temat tego co znajduje się w batonie proteinowym NuviaGo.

Pierwsze co uderza po lekturze składu tego produktu, to zdecydowanie niższa zawartość cukru, niż innych przekąskach tego typu. Plusem NuviaGo jest zastosowanie wyłącznie naturalnych składników. Co stawia go jako niekwestionowanego lidera w grupie batonów proteinowych.

Skład NuviaGo:

  • Białko – aż 20 gram na jeden batonik. Producent postawił na mieszankę białek o najwyższej wartości odżywczej. Ilość tego składnika pozwala w precyzyjny sposób obliczyć, a następnie uzupełnić jego zapotrzebowanie ze względu na cel, jaki chcecie osiągnąć (zwiększyć masę mięśniową, schudnąć itp.). W batoniku znalazły się białko pochodzące z mleka i soi i jajek.

  • Błonnik – składnik, który z przekąski, mającej zastąpić słodkości, czyni pełnoprawnego członku teamu „Walka o wymarzoną sylwetkę”. Błonnik wspiera działanie całego organizmu. Zmniejszanie wchłanianie tzw. złego cholesterolu, chroni przed chorobami układu krążenia i wspomaga odporność.

  • Tłuszcz MCT – niezwykle wartościowy składniku batonu NuviaGo. Cechą charakterystyczną tłuszczu MCT jest krótki łańcuch węglowy. Naturalne źródła tego składnika są ograniczone. Zwykle w preparatach wykorzystuje jego syntetyczną wersję. Producent opisywanego batonu postawił jednak na naturalne źródło. To kolejna wartość dodana NuviaGo. Tłuszcz MCT w ogromnym stopniu wspomaga proces odchudzania.

To trzy najważniejsze składniki tego batonu proteinowego. Z pełnym składem można zapoznać się na stronie producenta.

Jak działa NuviaGo?

Baton proteinowy NuviaGo skupia swoje działanie na kilku płaszczyznach. Jest rozwiązaniem, który stosować mogą zarówno profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę. Może być on uzupełnieniem procesu, którego celem jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej. To baton, który pozwoli odzyskać energię i uzupełnić zapasy siły. To dobra informacja dla wyczynowców (na przykład wspinaczy).

Profity z wyboru batonu proteinowego NuviaGo:

  • Silne wsparcie redukcji tkanki tłuszczowej

  • Zaspokojenie głodu po ciężkim treningu

  • Ochrona przed spalaniem mięśni na diecie redukcyjnej

  • Zastępstwo dla pełnowartościowego posiłku

  • Wspomaganie budowy masy mięśniowej

  • Przyjemny śmietanko-ciasteczkowy smak (idealne zastępstwo dla słodyczy)

Jak można wykorzystać baton NuviaGo?

Jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Baton proteinowy NuviaGo sprawdza się przede wszystkim jako przekąska zastępująca słodycze. Jednocześnie dostarczając do organizmu niezbędne makroelementy.

Może stać się zarówno posiłkiem przedtreningowym, jak i elementem regeneracji organizmu po wysiłku. Baton NuviaGo może być również pełnoprawnym i wartościowym zastępstwem dla pierwszego posiłku w ciągu dnia. Na przykład, kiedy z jakiegoś powodu nie można sobie przygotować śniadania.

Baton proteinowy NuviaGo to również deser. Swoistego rodzaju nagroda za wysiłek włożony w proces redukcji tkanki tłuszczowej lub budowę mięśni. Za wykonanie wymagającego fizycznie i mentalnie zadania. To nagroda, która dodatkowo daje wymienione wyżej benefity.

Gdzie można kupić NuviaGo?

W tym momencie taka możliwość istnieje jedynie na stronie producenta. Są co prawda ogłoszenia czy aukcje w internecie w których -rzekomo – można nabyć batony proteinowe NuviaGo, ale przed nimi przestrzegamy. Wybranie takiego rozwiązania, to spore ryzyko utraty pieniędzy, albo zakupienie podróbki opisywanego preparatu.

SPRAWDŹ: OFICJALNY SKLEP NUVIAGO.PL

Zakup bezpośrednio od producenta to gwarancja szybkiej wysyłki, ale przede wszystkim dostęp do oryginalnego batonu proteinowego NuviaGo. Co pewien czas pojawiają się na jego stronie liczne promocje.

Baton proteinowy NuviaGo ma w sobie wiele zalet. Wśród których do najważniejszych należy skuteczne wspierania organizmu w czasie trudnej walki o wymarzoną sylwetkę i muskulaturę.